İde Promosyon
Ana Sayfa > Periyodik Projeler> İde Promosyon

İde Promosyon

Numunenizi;

Doğru hedef kitleye ulaştırabiliyor musunuz?
Öngörülen optimum sürede dağıtabiliyor musunuz?
Hiçbir endişe duymadan dağıtıcı firmaya teslim edebiliyor musunuz?
Tek merkezden Türkiye genelinde dağıtabilecek bir firma var mı?

Bu soruların tamamına Evet diyebilmenizi biz de sizin kadar isterdik. Fakat başta numune dağıtımı olnak üzere henüz promosyon çalışmalarını istenilen kalite standartlarında ve güvenilir bir yöntemle gerçekleştirebilecek çok fazla şirket bulunmamaktadır.

Bu gerçeğin farkında olan İDE sahip olduğu geniş, güvenilir ve hızlı dağıtım kanalları sayesinde Türkiye genelinde hizmet vermek üzere kurulmuştur. Özellikle hızlı tüketim maddeleri numune dağıtımı ve beraberinde sık sık uygulanmakta olan müşteri memnuniyeti, marka tercihi ve benzeri kantitatif veri toplama yöntemlerini içeren yüzyüze soru formu uygulamaları konusunda uzman ve geniş bir kadroya sahip olan İDE, Türkiye genelinde her coğrafi bölgede hizmet vermekte olan saha çalışma birimleri/büroları vasıtasıyla dağıtım ve soru formu uygulamalarınızda maksimum kalite, güvenilirlik ve etkin maliyete sahip hizmet yeterliliğini sumaktadır.

Uygulamakta olduğu etkin denetim yöntemleri ve denetçileri sayesinde doğru hedef kitleye, doğru zamanda ve doğru kanaldan ulaşabilmenizi sağlayacak olan İDE, bölge merkezleri tarafından koordine edilen Türkiye genelinde 80 ilde hizmet vermektedir. İDE’nin temel ilkesi bu faaliyet alanında kurumsal (köklü ve kalıcı) özellikler sahip bir yapı olarak eksikliği her geçen gün daha fazla hissedilmekte olan her türlü promosyon hizmetlerini gerçekleştirmektedir.

İDE
, gerçekleştirdiği promosyon çalışmalarında her zaman için bilimsel esaslara bağlı hareket etmekte ve ülkemizde yaşanan bütün olumsuzluklara rağmen bu ilkeden hiçbir zaman ödün vermeyi düşünmemektedir.
© 2013 İde Araştırma / Tüm Hakları Saklıdır.